Domů Tým A Sezona 11-12 DOMÁCÍ ZRADILA KONCOVKA
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Marek Pavlík
Pondělí, 26 Březen 2012 16:34

TJ Sokol Branov - Sokol Braškov 1:3 (1:2)

Jasná věc. Je potřeba vypsat výběrové řízení na TYPICKÉHO KONCOVÉHO ÚTOČNÍKA. V sobotu to bez něj bohužel nešlo a jak se zdá, nepůjde to ani v dalších zápasech.

Boj o důležité body začal náporem Branova. Už ve 3. minutě se prodral od levého rohového praporku až do vápna David Šika a milimetrovou přihrávkou vybídl ke skórování Petra Podzemského – 1:0. O dvě minuty později nastartoval Tomáš Koch Petra Tvrze, který nejprve zatáhl míč podél levé lajny a pak přihrál do běhu Petru Svobodovi, který si však příliš předkopl  kožeňák, takže ten skončil v rukavicích hostujícího gólmana. A ve fotbale dost často platí, když mineš, trefí se soupeř. Běžela 6. minuta. Balón ukořistil braškovský Repaský a střelou k tyči srovnal stav – 1:1. Obdržená branka zcela paralyzovala branovskou aktivitu. A protože ani hosté nikam nepospíchali, byla k vidění hra nevalné úrovně. Z letargie vytrhla diváky až povedená akce Davida Šiky z 35. minuty. Aktivní mladík předvedl rychlý výpad po pravé straně zakončený skvělým centrem na pokutový puntík. Nabíhající Sam Kuchař jen těsně minul. Pár minut nato zahřmělo dvakrát před domácí svatyní. Dělovku Repaského nejprve se štěstím vytěsnil  Luboš Helebrant mimo tyče. Ovšem ve 40. minutě už branovský stoper úspěšný nebyl. Výborně hrající Repaský pláchl po pravé straně a prudkou přihrávkou servíroval sniperovi Nachtigalovi – 1:2. Branováci tak šli do kabin se svěšenými hlavami.

Důrazná řeč kouče Bedřicha Kocha vlila domácím bojovnou krev do žil. Ve druhém poločase se hrálo hlavně před braškovskou brankou. Vyrovnání viselo na vlásku. Ovšem Branovským zvlhl střelný prach. Jarda Kruba a Sam Kuchař měli po dvou tisíciprocentních šancích. Fortuna se k nim však pokaždé otočila zády. V závěru utkání vsadili hostitelé vše na útok. Do oslabené defenzívy pronikl Nachtigal a svým druhým gólem rozhodl o vítězství svého týmu – 1:3.