Domů Tým A Sezona 11-12 Zasloužená prohra
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Marek Pavlík
Středa, 14 Březen 2012 11:29

FC 05 ZAVIDOV - TJ SOKOL BRANOV 2:0 (2:0)

Pokud chtěli branovští fotbalisté zmást své krajské konkurenty, tak se jim to podařilo. Dokonale. Po slabém výkonu prohráli s ambiciózním týmem, který se naopak prezentoval velmi dobrým pohybem a souhrou.

Celý první poločas se prakticky útočilo pouze na branovskou branku. Její strážce - Václav Zavadil - se musel hodně ohánět, aby míč za svá záda nepustil. Ovšem přišla 15. minuta. Zavidovští zahrávali rohový kop. Míč se dostal k volnému středopolaři Štilerovi, který zamířil přímo k tyči. Pěkná branka! - 1:0. Ani obdržený gól Branováky nijak nezaktivizoval. Pokračovali ve své nenápadité hře bez pohybu. O herní mizérii svědčí fakt, že první střela přiletěla k zavidovské svatyni až 35. minutě. Těsně před koncem potrestal branovskou pasivitu Korčák s Deverou, kteří zařídili druhý úspěch Zavidova - 2:0.

Po přestávce se Branovští zlepšili. Lépe se pohybovali a tu a tam se dostali do šance. V koncovce však byli impotentní. A protože ani Zavidovští neproměnili žádnou za svých gólových příležitostí, zůstal stav z prvního dějství nezměněn.