Domů Tým A Sezona 11-12 Začátek přípravy na jedničku
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Marek Pavlík
Neděle, 26 Únor 2012 17:27

SOKOL HOSTOMICE -  TJ SOKOL BRANOV 2:3 (1:0)

Herní část zimní přípravy zahájili branovští fotbalisté v Dobříši duelem se Sokolem Hostomice, soupeřem z I. B třídy. Úvod utkání vyšel lépe hostomickým fotbalistům. Vypracovali si několik šancí. Gólman Vašek Zavadil byl ale zatím bezchybný. Po čtvrthodině se začali prosazovat i jeho spoluhráči. Útočné výpady Karla Červenky a Josefa Ryse však zůstaly nulové. Do konce prvního poločasu se síť branky přeci jen jednou rozvlnila. Hráči Hostomic předvedli pěknou křídelní akci, kterou korunovali vedoucí trefou - 1:0.

Po změně stran byli živější hostující plejeři. V 52. minutě uvolnil Karel Červenka Kubíka Šindeláře, který nedal domácímu brankáři žádnou šanci - 1:1. Gólový apetit Branováků trval i nadále. O deset minut později stáli Michal a Karel Červenkové u zrodu fotbalového momentu, který zakončil pěkným fíkem Sam Kuchař - 1:2. Tlak hostí pokračoval. V 72. minutě unikl po pravé straně Kuba Šindelář. Jeho přesný centr nasměroval mezi tyče Michal Červenka - 1:3. Domáci nesložili zbraně. Vypracovali si několik přiležitostí. Naštěstí využili pouze jedinou. Šest minut před koncem snížili na konečných - 2:3.