Domů Tým B Sezona 09-10 „Bčko“ opět jen remíza
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 12 Duben 2010 20:55

Sokol Branov B - Sokol Janov 2:2 (1:0)

bra_b_janov_imgp0237Ani ve třetím utkání se nepodařilo získat branovské rezervě plný počet bodů. Dle tabulky byli hosté favorité a jména jako Zrubec, Holátko, Dušek i dnes budí respekt. Začátek zápasu začali hosté velmi aktivně a prvních 15. minut byli jasně lepší. Postupně se osmělili i domácí a hra se začala vyrovnávat.

Více šancí však měli stále hosté. Ve 30.min musel ovšem střídat hostující Dušek a možná i to byl důvod, že se do šancí začali stále více dostávat i branovští. Ve 43.min se samostatní průnikem prosadil Šindelář a domácí trochu překvapivě vedli 1:0. V poslední minutě prvního poločasu se zranil Radek Zikmund což bylo určitě velká nepříjemnost pro domácí.

Do druhého poločasu ovšem domácí nastoupili velmi dobře a vypracovali si i slibné šance. Kolem 50. minuty byl na hranici velkého vápna faulován Sklenička a z následné rozehrané situace skóroval po přihrávce Tkáče opět Šindelář. Stav 2:0 už vypadal velmi slibně. Navíc domácí si vytvořili i několik velkých šancí. Bohužel opět se ukázalo, že poslední minuty bývají pro Branov kritické. V 80. minutě vytvořil a domácí obrana trochu hloupou chybu, když Halbich zahrál nohou a Dubský chytil do ruky (situace byla trochu sporná, dle mého názoru se pískat nemuselo, ale je pravda ž kontakt tam byl a záleží na rozhodčím a to, že odpískal nelze brát za jeho chybu). Co se ovšem stát nemělo, že za následné protesty se nechal vyloučit Mutínský (bohužel mu nestačilo upozornění v podobě 1. žluté karty a za další protesty dostal druhou a musel „ven“. To myslím, že byla hlavní chyba. I v 10 jsme občas ohrozili soupeřovu branku, ale přeci jen soupeř vycítil šanci „zvýšil obrátky“. Jeho úsilí korunoval Holátko pěknou střelou do šibenice. Na tento stav už domácí nedokázali odpovědět.

Sestava: Dubský Z. - Císař, Šindelář, Halbich, Jeníček - Tkáč, Tomášek, Mutínský, Zikmund (46. Konopásek) – Sklenička, Krátký