Domů Tým B Sezona 09-10 Rezerva sahala po bodu
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 01 Listopad 2009 00:00

TJ Sokol Branov B - Sokol Srbeč 1:2 (1:1)

Branovskou rezervu čekal v 11. kole těžký soupeř. Tým Srbče se nacházel aktuálně na druhém místě. V domácí sestavě bohužel stále chyběl nemocný Šindelář Z. a Kougl, což byla určitě ztráta. Ovšem na druhou stranu nastoupili náhradníci „Ačka“ Kraus a Tomáš Dubský. Domácí začali velmi dobře a prvních 25 minut měli „více ze hry“ a podařilo se jim i vstřelit vedoucí branku. Na rohový kop si „naskočil“ Kraus a hlavou skóroval. Velkou šanci měl i Tomáš Dubský, když se řítil sám na hostujícího gólmana, ale překonat ho se mu nepodařilo. Postupně se hra vyrovnala. A po trochu zbytečném faulu Skleničky kopal soupeř dokonce penaltu, ale neproměnil. Ovšem těsně před poločasem se podařilo hostům přeci jen vyrovnat.

Do druhého poločasu už nenastoupili Dubský (ze zdravotních důvodů) a Kraus (toho čekal ještě odpolední zápas ve Mšeci). Ve druhém poločase měl už soupeř znatelnou převahu, přesto nerozhodný stav trval až do 85. minuty, kdy Dubský Zdeněk po průniku hostujícího útočníka jeho střelu ještě vyrazil, ale na dorážku byl už krátký. Domácí vsadili vše na jednu kartu a vše vrhli do útoku. Jejich snaha však vyvrcholila pouze nastřeleným břevnem, když Zikmund vhazoval out Sklenička hlavou prodloužil a Halbich hlavičkoval do brankové konstrukce. Zápas tedy skončil nakonec 1:2. Při troše štěstí mohl zápas skončit nerozhodně. S ohledem na vývoj zápasu, si ale vítězství určitě více zasloužili hosté než domácí.